Vrolijke muziekworkshop percussie in Afrikaanse sfeer
Datum en tijd | 5 maart 2025 van 15.00-16.00 uur |
Locatie | De Waterhof, locatie Angolastraat, Angolastraat 3, Delft |
Doelgroep | PO, VO, Bestuursbureau |
Activiteit | Workshop |
Thema | Duurzaam personeelsbeleid |
Deelnemers | Minimaal 20, maximaal 40 |
Trainer | Jan Snijder en Mascha |
Aanbieder | SCO-Academie |
Doelstellingen
Goede muziek maken, fun, verbinding en actief bewegen.
Inhoud
Tijdens deze workshop ga je spelen op zeven verschillende percussie-instrumenten die standaard gebruikt worden tijdens een djembé workshop.
Iedereen krijgt een professioneel percussie-instrument en vanaf de eerste seconde klinkt er livemuziek. Traditionele West-Afrikaanse ritmes op verschillende instrumenten wisselen elkaar af. In het kleurrijke decor waant men zich even in Afrika. Collega’s ziet men in een andere setting en talenten worden ontdekt. Ritmische energieke muziek vult de ruimte. Een ervaring die een blijvende positieve indruk achterlaat. De ritmes worden afgewisseld met spel en beweging.
Trainer
Jan Snijder is een enthousiaste muzikant en getalenteerd instructeur. Hij speelt sinds 994 met Afrika’s beste muzikanten. Vanaf 1998 geeft hij djembé-les en -workshops. Een hobby waarvan hij in 2006 zijn werk gemaakt heeft en gestart is met Drum4Fun. Vol kracht en vuur staat hij voor de groep, mensen motiveren is voor hem vanzelfsprekend.
Mascha is allround danseres en entertainer in hart en nieren. Tijdens haar studie speelde Mascha al djembé, het liefst elke dag. Met veel passie dansen is altijd al deel van haar leven geweest. Muziek maken en met mensen samen genieten is haar drijfveer.